Шаг за шагом - самоучител+mp3 :: TORRENTS.RU (see $bb_cfg['sitename'] in config.php)
Loading...
Error

Шаг за шагом - самоучител+mp3

Автор Съобщение

Надявам се с този самоучител да помогна на всички,които имат желание да научат руски. Голям плюс,според мен, е и наличието на звукови файлове към диалозите - по този начин ще успеете да усвоите и произношението на езика. ad

post (спустя )

браво! Много полезен материал за усъвършенстване на произношение. Но по принцип е учебник от унгарски на руски, до колкото рабрах.

При цялото ми ровене в нета за последните две години не можах да намеря нищо подходящо на български. За сметка на това попаднах на доста материали за изучаване на езика от чужденци ab

а тук има един много ценен курс по руски език : http://bglog.net/Obrazovanie/10637
можем да направим специален форум и тук и който иска може да помага , а който иска да учи езика.

admin писал(а):

а тук има един много ценен курс по руски език : http://bglog.net/Obrazovanie/10637
можем да направим специален форум и тук и който иска може да помага , а който иска да учи езика.
Подкрепям идеята за специален форум с две ръце ay Курсът от bglog.net ми е познат,но мисля,че е съвсем за начинаещи. Идеята му като цяло е страхотна - от личен опит знам,че най-лесно езика се усвоява,когато се разучи любима песен - както лексикално,така и граматически. af

post (спустя )

Моля, помогнете ми да намеря добър самоучител по руски език.
Приемам и съвети как по - бързо и по-лесно да науча основните правила в руския език.

darkdarik писал(а):

При цялото ми ровене в нета за последните две години не можах да намеря нищо подходящо на български. За сметка на това попаднах на доста материали за изучаване на езика от чужденци ab
Еми всичко се прави умишлено човек,аз като бях ученик (завърших преди 5 години) исках да уча руски,но казаха,че не може,макар че имаше учители,които преди това са преподавали руски и това в едно от доста популярните средни училища в София!И отдалечаването ни от Русия в никакъв случай не е случайно,а се прави умишлено!

Здравейте!
Очень хочу изучить болгарский язык, но подходящих компьютерных программ не нашел. Может, уважаемые форумчане, подскажут или выложат что-нибудь подходящее.
Благодаря предварително.

post (спустя )

nikoll писал(а):

Здравейте!
Очень хочу изучить болгарский язык, но подходящих компьютерных программ не нашел. Может, уважаемые форумчане, подскажут или выложат что-нибудь подходящее.
Благодаря предварително.
Здесь есть ab http://uztranslations.net.ru/

Здравейте,
Взех си руска граматика и какво ли още не по руски , но бих искала някой да ми препоръча нещо наистина добро , което да ако може като 1вия файл , но да е обяснено и на български , Много Благодаря :)

post (спустя )

Благодаря!

Покажи мненията от миналия:    

Дата и час:

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да гласувате
Вие не можете да прикачвате файл
Вие не можете да сваляте прикачени файлове

Rambler's Top100